Прогноз погоди на найближчі дні: синоптики обіцяют тепло

Погода в листопаді продовжує радувати українців аномальним, як для листопада, теплом. В наближчі дні ця тенденція, за прогнозами синоптиків, буде і надалі зберігатись.

Прогноз погоди на найближчі дні: синоптики обіцяют тепло - today.ua

Так, у суботу, 16 листопада, по всій Україні опадів не очікується. В західних областях вдень в середньому очікується 10-13 градусів тепла. На Закарпатті буде ще тепліше - до 16 градусів тепла. В центральних областях України - 9-12 градусів вище нуля, на півночі - від +7 до +10 градусів, в східних областях - від +6 до +9 градусів, і на півдні - від 11 до 16 градусів тепла.

У неділю, 17 листопада, по всій країні все так же хмарно, з проясненнями, без опадів. У західних областях вдень 11-13 градусів тепла, в центральних і північних - 9-11, на сході - 8-10 градусів, а на півдні країни - від 11 до 16 градусів вище нуля.

У понеділок, 18 листопада, в Україні також буде без опадів. Температура повітря буде такою ж, як і в неділю, однак в східних областях вдень буде ще тепліше - до +12 градусів.

У вівторок, 19 листопада, очікується незначне похолодання. У західних областях вдень буде від +8 до +14 градусів, в центрі - від +6 до +9 градусів, на півночі - від +4 до +7 градусів, на сході - від +5 до +8 градусів, а в південних областях - від 8 до 12 градусів вище нуля.

У середу, 20 листопада, буде сухо, а температура збережеться на рівні показників вівторка. В середньому по країні вдень очікується від ​​6 до 10 градусів вище нуля.

Нагадаємо, згідно з прогнозом синоптиків Укргідрометцентру, в Україну йде різке похолодання.