Продають місця на цвинтарі “поруч з Анастасією Заворотнюк“: навколо російської акторки розгорівся новий скандал

Навколо відомої російської акторки, зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк, якій діагностували рак мозку, розгорівся новий скандал. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Продають місця на цвинтарі “поруч з Анастасією Заворотнюк“: навколо російської акторки розгорівся новий скандал - today.ua

Зокрема, крім того, що журналісти за будь-яку ціну намагаються отримати будь-яку інформацію та постійно переслідують родину акторки, тепер ще й активізувалися лікарі та похоронні бюро.

При цьому лікарі коментують хворобу акторки та причини її виникнення, не маючи до Анастасії Заворотнюк жодного відношення. А похоронні бюро взагалі відкрито спекулюють на темі смерті російської актриси.

Вони почали продавати землю на кладовищі, яка нібито розташована поблизу сімейної могили Анастасії Заворотнюк. Людям пропонують придбати землю поблизу її могили з аукціону - нібито з можливістю бути похованим поряд із зіркою.

Нещодавно стало відомо, що Анастасія Заворотнюк знаходиться в Європейському медичному центрі на Рубльовці, в селі Жуківка. За даними ЗМІ, 48-річна актриса знаходиться під постійним наглядом лікарів, а це обходиться її сім’ї в круглу суму – 100 тисяч рублів на добу (близько 40 тисяч гривень). Половина суми йде на оплату палати класу люкс, а інша частина - на додаткові послуги.