Про виступ хору ім. Верьовки в номері “Кварталу 95“ домовлявся один зі “слуг народу“

Про виступ на концерті "Вечірнього кварталу" з хором ім. Верьовки домовлявся нардеп від "Слуги народу" Юрій Корявченков ("Юзик"). Про це повідомив гендиректор хору Зеновій Корінець.

Про виступ хору ім. Верьовки в номері “Кварталу 95“ домовлявся один зі “слуг народу“ - today.ua

"Від нього контактували. Приїхала режисура "Кварталу". Вони сказали: "Ми хочемо щось українське, жартівливе". Показали цей текст. Я кажу: "Ви знаєте, тут щодо будинку - це неприємна ситуація". "Та ні, це всі кепкують, це інтернет. Всі кепкують, в тому числі і ми це робимо, це наша така програма, ми стьоб над усіма вже не один рік", - розповів Корінець.

У минулому хор вже співпрацював з компанією "Квартал-Концерт", зокрема під час організації виступу на День Незалежності і перед футбольним матчем між збірними України і Португалії. За словами Корінця, за виконання гімну України хор отримав 27,5 тисяч грн.

На запитання про те, що через скандал з виступом "Кварталу" хор може втратити державне фінансування, Корінець відповів, що "колектив тут ні до чого".

Нагадаємо, в ефірі одного з українських телеканалів “Квартал 95” обіграв тему підпалу будинку Гонтаревої, що стало причиною для серйозного скандалу. У виконанні номера про Гонтареву на мотив відомої української народної пісні “Горіла сосна, палала” взяв участь Український національний хор ім. Григорія Верьовки.