ПриватБанк запустив нову послугу

ПриватБанк запустив нову послугу - today.ua
Loading...

ПриватБанк запустив нову послугу поповнення транспортних карт KyivSmartCard і проїзних у метро. Тепер поповнити KyivSmartCard і проїзні можна у всіх терміналах самообслуговування. Про це повідомляє прес-служба державного банку.

Заступник керівника напряму платежів і переказів ПриватБанку Артем Фесько зазначив, що онлайн-сервіс поповнення транспортних карт і проїзних працює в мобільному Приват24, меню "Транспорт" –> "Київ". Для тих клієнтів, які не користуються KyivSmartCard, працює Telegram-бот і покупка разових QR-квитків у Приват24.

Також ПриватБанк запустив новий сервіс валютних переказів. Тепер клієнти ПриватБанку можуть отримувати грошові перекази RIA в євро (EUR) або доларах США (USD) безпосередньо на рахунок або картку — без візиту в банк або використання дистанційних каналів самообслуговування.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку зможуть отримати Apple AirPods та інші подарунки за отримані або відправлені міжнародні грошові перекази через картки Mastercard.

Раніше ПриватБанк запустив “Соціальний кабінет”, де можна через Приват24 розрахувати розмір майбутньої пенсії, дізнатися про необхідні документи, подати заяви.

Також варто знати, що ПриватБанк звинуватили у новому виді шахрайства після інциденту, що стався з однією із клієнток фінустанови минулого тижня. При поповненні картки через термінал жінці не була проведена операція. Гроші термінал забрав, але вони перевелися на невідомий рахунок. Тепер ПриватБанк не повертає клієнтці 8 тисяч гривень, які помилково зарахував іншій людині.

“Я набрала вагу”: Надя Дорофєєва розповіла про свої комплекси із-за зайвих кілограммів
Надя Дорофєєва розповіла про те, що сильно комплексувала в дитинстві. Співачка була дуже худою і замість того, щоб полюбити себе такою, постійно мріяла про те,...
Схуднення без дієт: Розенко розповів, як скинув 30 кг
Павло Розенко, колишній віце-прем’єр-міністр України, розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. Розенко зізнався, що почав боротися із зайвою вагою ще до...
Vodafone розповів, як самостійно керувати послугами за своїм номером
Vodafone пропонує своїм абонентам сучасний сервіс USSD (Unstructured Supplementary Services Data), який дає можливість самостійно дізнатися більше корисної інформації і управляти різними послугами на своєму...
Залишилось три тижні: шокуючі подробиці про стан Анастасії Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк досі перебуває на лікуванні в клініці. Тільки вчора стало відомо, що вона перенесла важку операцію і проходить тривалий курс генної терапії. За словами...