ПриватБанк повідомив, як рішення суду вплине на його роботу

2936
ПриватБанк повідомив, як рішення суду вплине на його роботу - today.ua

Рішення суду по націоналізації ПриватБанку поки не вплине на роботу Приват24. Про це у “Фейсбуці” повідомила представник прес-служби банку Інна Музичук.

“ПриватБанк при будь-яких умовах продовжить свою стабільну роботу”, – зазначила Музичук і підкреслила, що рішення суду, який визнав незаконною націоналізацію, до набрання чинності не позначиться на роботі Приват24.

Також наголошується, що наглядова рада ПриватБанку зосереджена на поверненні майже 160 млрд гривень, якими держава докапіталізувала його після націоналізації. Цього можна досягти за рахунок максимізації ринкової вартості ПриватБанку і продажу його надійному іноземному інвестору.

Нагадаємо, у четвер, 18 квітня, Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення про виведення банку з ринку з участю держави, задовольнивши позов його колишнього власника Ігоря Коломойського.

«Суд… визнав протиправними рішення відповідачів, наслідком яких стала націоналізація ПАТ «КБ «ПриватБанк», та визнав недійсним з моменту укладення договору купівлі-продажу державою акцій банку», — йдеться в повідомленні банку.

Своє рішення судді обґрунтували тим, що підставами для прийняття рішення, у тому числі, «недоведені відповідачами наявності визначених законом підстав для віднесення ПАТ «КБ «ПриватБанк» до категорії неплатоспроможних, в результаті чого в подальшому була ініційована процедура його націоналізації».

“Таким чином, процедура націоналізації ПриватБанку була визнана необґрунтованою і здійснена з порушеннями чинного на той момент законодавства», — йдеться у рішенні суду.

Тим часом у Нацбанку України заявили, що будуть оскаржувати це рішення.

загрузка...