Президент України закликав лідерів Євросоюзу продовжити санкції проти Росії

62
Президент України закликав лідерів Євросоюзу продовжити санкції проти Росії - today.ua
Фото: podrobnosti.ua

Під час робочого візиту до Фінляндії Президент України Петро Порошенко розповів європейцям, як Росія відмовляється виконувати свої зобов’язання.

Петро Порошенко на саміті Європейської народної партії в Гельсінкі (Фінляндія) закликав лідерів Європейського Союзу продовжити санкції проти Росії за невиконання Мінських угод.

Порошенко сказав європейцям, що відчув потужну підтримку України з боку Євросоюзу.

– Я закликав лідерів Європи обов’язково мобілізуватися, забезпечити єдність і продовжити санкції проти Російської Федерації у зв’язку з відсутністю будь-якого прогресу в імплементації Мінських домовленостей, забезпечення режиму припинення вогню і виведення російських військ і російської артилерії з української території, забезпечити прогрес в частині звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованих територіях та в тюрмах Росії і в Криму, – заявив Петро Порошенко.

Під час робочого візиту до Фінляндії Президент України Петро Порошенко зустрівся з предстоятелем Фінляндської православної церкви архієпископом Левом.

Петро Порошенко подякував архієпископу Льву за підтримку православної церквою Фінляндії автокефалії Української православної церкви.

Предстоятель Фінляндської православної церкви зазначив, що “українці мають право створити власну церкву, як мали право фіни сто років тому”.

загрузка...