“Пресвята погорілиця і полум'яний привіт“: 95-й квартал “вибачився“ перед Гонтаревою

Коміки з 95-го кварталу продовжують висміювати колишню главу Національного банку України Валерію Гонтареву. Цього разу "Квартал 95" вирішив "вибачитись" перед Гонтаревою за попередній номер про підпал її будинку і заспівав під музику "Горіла сосна, палала" нову пісню, в якій колишній очільниці НБУ передають "полум'яний привіт". Відео з виступу 95-го кварталу, де "вибачаються" перед Гонтаревою, опублікувала на своїй сторінці у Facebook прессекретарка партії "Слуга народу" Юлія Палійчук.

“Пресвята погорілиця і полум'яний привіт“: 95-й квартал “вибачився“ перед Гонтаревою - today.ua

У "вибаченні" Євген Кошовий співає під мелодію "Горіла сосна" наступний текст: "У жінки прошу пробачення, знову збудуєм дачу вам, гроші зберем на карточку, на "Дельта банку" карточку. За те, що лунала пісня ця, вибачте лисого глупця во ім’я сина і отця, пресвята погорілиця".

Також коміки передали колишній главі НБУ "полум'яний привіт", а Кошовий наостанок сказав: "Український політик повинен прожити своє життя так, щоб потім не соромно було дивитися в очі своїм колегам... в Лондоні".

Відео було оприлюднене на сторінці Палійчук менше 12 годин, після чого прессекретарка видалила його через обурену реакцію з боку користувачів соцмереж.

Нагадаємо, раніше "Квартал 95" обіграв тему підпалу будинку Гонтаревої, що стало причиною гучного скандалу. При цьому у виконанні цинічного номеру про Гонтареву на мотив відомої української народної пісні “Горіла сосна, палала” взяв участь Український національний хор імені Григорія Верьовки.

Як відомо, 17 вересня ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева повідомила про підпал свого будинку в с. Гореничі під Києвом.