“Працюю як кобила“: Полякова розповіла про смерті поруч

Співачка Оля Полякова розповіла, що на зйомках, вона працює, як кінь, а інші люди не витримують — падають, потрапляють в реанімацію і навіть вмирають.

“Працюю як кобила“: Полякова розповіла про смерті поруч - today.ua

Про це співачка сказала в шоу «КІЛЬКА ПАРОДІЙ».

Як відомо, сценічний графік Оля Полякова розписує на багато часу вперед. Зйомки, виступи, гастролі — не кожен витримає такий ритм. Артистка — справжній трудоголік, пишуть ЗМІ.

Ведучий шок «КІЛЬКА ПАРОДІЙ» Олександр Педан поціквився, як жінці вдається виглядати гарно, на що  вона відповіла, що це завдяки роботі.

«Тому я так добре і виглядаю, адже працюю як кінь", – загадково сказала вона.

«Я не для себе цікавлюся, – пояснив шоумен, – переживаю за Притулу просто. Підкажи йому лайфхак, як можна працювати, як кінь, і виглядати, як Полякова?»

«Я дуже багато працюю, мало їм і сплю. Зовсім недавно на зйомках кліпу «Секундочку» я була в кадрі 48 годин без перерви. Знаєш, як у нас проходять зйомки? Люди змінюються, одні падають, вмирають, інших забирають в реанімацію, а Полякова трудиться», - сказала співачка.

Працездатність Олі смішно згадали в програмі. У пародії на співачку автори пожартували над її відносинами з продюсером Михайлом Ясинським. За сюжетом скетчу, він домовився про багато концертів в різних місцях в один і той же час, щоб заробити до свят побільше грошей. І щоб вийти з пололоження, вирішив влаштувати кастинг двійників співачки.

Так Оля Полякова «стала» чоловіком і навіть собакою.

Нагадаємо, співачка поділилася напередодні свят історіями про те, в які ситуації їй доводилося потрапляти під час зустрічі Нового року.

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com