Прах Карла Лагерфельда розвіють з останками його першого кохання

1048
Прах Карла Лагерфельда розвіють з останками його першого кохання - today.ua

Прах креативного директора модного дому Chanel, стиліста і фотографа Карла Лагерфельда, який помер від раку підшлункової залози 19 лютого, розвіють разом з прахом його близького друга Жака де Башера, в якого Лагерфельд був закоханий протягом 18 років.

За життя кутюр’є неодноразово згадував, що він не хоче своїх похорон і наполягав, щоб після смерті його тіло кремували, а прах розвіяли.

«Я бажаю просто зникнути, як померла тварина в дикому лісі. Це жахливо, змушувати людей піклуватися про твої останки», – говорив Лагерфельд в 2015 році.

З Жаком де Башером Карл Лагерфельд залишався компаньйоном протягом 18 років. Він запевняв, що інтимного зв’язку між ними ніколи не було, але після того, як його коханий помер від СНІДу, Лагерфельд більше ні з ким не був настільки близьким. Відомо, що паралельно з Лагерфельдом у де Башера були стосунки і з іншим знаменитим дизайнером Ів Сен-Лораном.

Після смерті частину праху де Башера поховали з прахом матері модельєра Елізабет Бальманн, а другу частину Лагерфельд продовжував зберігати у себе. Свій будинок у рідному Гамбурзі Карл назвав Villa Jako в пам’ять про коханого.

Як повідомлялося, Карл Лагерфельд помер 19 лютого 2019 року у віці 85 років.

Стало відомо, що місце креативного директора модного дому Chanel після смерті Лагерфельда займе голова креативної студії Chanel Віржині Віар.

загрузка...