Повторює за президентом: Тимошенко поділилася фото з фастфудом

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко поділилася на своїй сторінці в Instagram знімком, на якому тримає у руках нову страву - "шаурдог". Сосиску загорнуту в лаваш Тимошенко назвала "міксом традицій і новацій" і придумала для неї ось таку незвичайну назву.

Повторює за президентом: Тимошенко поділилася фото з фастфудом - today.ua

За її словами, такі несподівані комбінації дають найкращий результат.

Подивитися цю публікацію в Instagram

#шаурдог Мікс традицій та новацій? Сосиска? загорнула в лаваш? Нова страва української політики) Інколи несподівані поєднання дають найкращий результат) #требадіяти

Публікація від Юлія Тимошенко (@yulia_tymoshenko)

Користувачі мережі відповіли Тимошенко, що такі "новинки" вже давно продають і "нова страва української політики" називається не інакше, як "хот-дог в лаваші".

Підписники Тимошенко побажали політику смачного, але закликали до здорового харчування.

"Супер! Це означає, що Юлія Володимирівна вся в роботі) Немає коли і присісти))", "Смачного і на здоров'я, Юлія Володимирівна", "Як тонко сказано!", "Яка гарна у Вас посмішка! Смачного!", "Таке вже давно на вокзалах продають) Політики стають ближчими до народу", "Смачного! Але намагайтеся все ж правильно харчуватись!", - написали коментатори.

Раніше Today.ua повідомляв, що Володимир Зеленський поділився в соцмережах фотографією, де він в оточенні членів своєї команди їсть шаурму на заправці.