Повномасштабний наступ на Україну дуже дорого коштуватиме росіянам, – Волкер

233
Повномасштабний наступ на Україну дуже дорого коштуватиме росіянам, - Волкер - today.ua

На сьогоднішній день з боку Росії було б надзвичайно легковажно починати масштабний наступ в Україні. Таку думку висловив в інтерв’ю спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

“Було б надзвичайно легковажно для Росії тепер починати масштабний наступ в Україні. Українські військові більш спроможні, ніж раніше. Це дуже дорого коштуватиме росіянам. І вони втратять будь-які відмовки, за які вони зараз чіпляються, мовляв, вони не беруть участь у воєнних діях, і Україна отримає значну підтримку. Вона вже має підтримку від НАТО, США та ЄС. Ми хочемо, щоб Україна продовжувала бути успішною, процвітаючою і бути в безпеці”, – зазначив Волкер.

Він також зазначив, що Україна може розраховувати на більшу військову допомогу після російської агресії на Азові.

“Це вже відбувається (збільшення військової допомоги – ред.). Минулого року президент Трамп вирішив надати антитанкові ракети “Джавелін”. Ми продали антиснайперські системи. Інші країни надають підтримку. Ми усунули ембарго на продаж зброї Україні, яке залишалося з минулої адміністрації. Ми кажемо, що Україна себе захищає, вона має право це робити, має право на оборонні можливості, і ми готові вести розмову про те, як закрити прогалини в цих можливостях”, – наголосив Волкер.

Нагадаємо, раніше Курт Волкер заявив, що напад на українські кораблі біля Керченської протоки в Азовському морі 25 листопада є демонстрацією того, що Росія має намір взяти під одноосібний контроль доступ до українських портів.

загрузка...