“Повинен очиститися від прилипайлів з минулого“: у Трампа дали пораду Зеленському

У Трампа вважають, що новообраний президент України Володимир Зеленський повинен очиститися від "прилипайлів з минулого і кримінальних олігархів". Про це заявив особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані.

“Повинен очиститися від прилипайлів з минулого“: у Трампа дали пораду Зеленському  - today.ua

Джуліані зазначив, що найскладнішим зараз є чесний і прозорий перехід влади до нового президента України і його можливість виконати свої передвиборчі обіцянки.

"Для цього він (Зеленський. - Авт.) повинен очиститися від прилипайлів з минулого і кримінальних олігархів - Ігоря Коломойського та інших", - підкреслив адвокат Трампа.

За словами Джуліані, українська влада продемонструвала багато позитивного у виведенні країни з глибокої кризи, викликаного правлінням президента Януковича.

"Хочу подякувати міністру Авакову за його чесну позицію і розуміння цього складного моменту в історії країни. Що стосується президента (йдеться про Порошенка. - Авт.), то він зіткнувся з парадоксом падіння популярності - за рахунок безперервної війни і економічної кризи, нескінченних корупційних скандалів і брудної боротьби олігархічних кланів. Це важкі уроки демократичних перетворень по дорозі реформ, обраних народом України. Тому ваші вибори, які вразили весь світ своєю демократичністю та прозорістю, - це наочний приклад народної демократії", - підкреслив адвокат Трампа.

Поки узгоджується дата інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, в українському МЗС працюють над списком гостей церемонії. У Київ відмовився їхати адвокат президента США Рудольф Джуліані, але на інавгурацію може прибути віце-президент США Майкл Пенс.

Глава МЗС України Павло Клімкін підтвердив, що візит Пенса на інавгурацію Зеленського можливий.

«Віце-президент США — це одна з опцій», — сказав Клімкін.

За словами дипломата, крім політиків із США, інтерес до церемонії інавгурації Зеленського проявили політики з Європи, Азії та Канади.

«Думаю, гостей буде багато», — заявив міністр закордонних справ Клімкін.

Нагадаємо, згідно з останнім рішенням регламентного комітету парламенту інавгурацію Володимира Зеленського можуть призначити на 17, 19, 20, 26 або 28 травня 2019 року.

Київстар примусово переводить абонентів на більш дорогі тарифи
Мобільний оператор “Київстар“ підвищує вартість своїх тарифів і примусово переводить абонентів на більш дорогі тарифні плани. З 10 грудня абонентам, я...
Юрій Горбунов розповів, у чому його не підтримує дружина Катя Осадча
Телеведучі Юрій Горбунов та Катя Осадча на сцені і в житті виглядають ідеальною парою. Вони разом виховують чудового сина, ведуть різні телевізійні пр...
ПриватБанк запропонував своїм клієнтам змінити постачальника газу через Приват24
ПриватБанк запустив додаткову опцію для своїх клієнтів в мобільному додатку Приват24. Тепер українці зможуть змінити постачальника газу, навіть не вих...
Пенсіонери, які проживають за кордоном, можуть позбутися своїх пенсій в Україні
В Україні частина пенсіонерів може позбутися своїх пенсій. Це може статися, якщо в результаті верифікації, яку зараз проводить Пенсійний фонд, будуть ...
Дружина Олега Винника з'явилася на публіці з іншим чоловіком
Співачка Таюне, яку називають дружиною Олега Винника, не так часто публікує фотографії в Instagram. На її сторінці в соцмережі немає жодного сімейного...