”Повинен очиститися від прилипайлів з минулого”: у Трампа дали пораду Зеленському

"Повинен очиститися від прилипайлів з минулого": у Трампа дали пораду Зеленському - today.ua

У Трампа вважають, що новообраний президент України Володимир Зеленський повинен очиститися від “прилипайлів з минулого і кримінальних олігархів”. Про це заявив особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані.

Джуліані зазначив, що найскладнішим зараз є чесний і прозорий перехід влади до нового президента України і його можливість виконати свої передвиборчі обіцянки.

“Для цього він (Зеленський. – Авт.) повинен очиститися від прилипайлів з минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших”, – підкреслив адвокат Трампа.

За словами Джуліані, українська влада продемонструвала багато позитивного у виведенні країни з глибокої кризи, викликаного правлінням президента Януковича.

“Хочу подякувати міністру Авакову за його чесну позицію і розуміння цього складного моменту в історії країни. Що стосується президента (йдеться про Порошенка. – Авт.), то він зіткнувся з парадоксом падіння популярності – за рахунок безперервної війни і економічної кризи, нескінченних корупційних скандалів і брудної боротьби олігархічних кланів. Це важкі уроки демократичних перетворень по дорозі реформ, обраних народом України. Тому ваші вибори, які вразили весь світ своєю демократичністю та прозорістю, – це наочний приклад народної демократії”, – підкреслив адвокат Трампа.

Поки узгоджується дата інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, в українському МЗС працюють над списком гостей церемонії. У Київ відмовився їхати адвокат президента США Рудольф Джуліані, але на інавгурацію може прибути віце-президент США Майкл Пенс.

Глава МЗС України Павло Клімкін підтвердив, що візит Пенса на інавгурацію Зеленського можливий.

"Віце-президент США — це одна з опцій", — сказав Клімкін.

За словами дипломата, крім політиків із США, інтерес до церемонії інавгурації Зеленського проявили політики з Європи, Азії та Канади.

"Думаю, гостей буде багато", — заявив міністр закордонних справ Клімкін.

Нагадаємо, згідно з останнім рішенням регламентного комітету парламенту інавгурацію Володимира Зеленського можуть призначити на 17, 19, 20, 26 або 28 травня 2019 року.

Перший чоловік Ані Лорак розповів про зірку багато потаємного: “Сприймаєш як тіло, а душі там немає”
Ані Лорак – співачка, яку знають, люблять і якою сьогодні захоплюються мільйони шанувальників в усьому світі. Однак співуча дівчинка з Чернівців не завжди була зіркою....
Комаровський розвіяв популярний міф про профілактику коронавіруса: “Полоскати горло недостатньо…”
Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, розвіяв популярний міф, пов’язаний з профілактикою коронавіруса. У Мережі багато почали говорити про те, що перш ніж потрапити в легені,...
Відставка Авакова: плани щодо подальшої долі міністра змінилися
Арсен Аваков може позбутися свого крісла, проте, це відбудеться не в найближчі дні. Якщо минулого тижня представники монобільшості в парламенті збиралися 1 червня голосувати за...
Що необхідно зробити цього літа різним знакам Зодіаку: гороскоп на літо 2020 року
Різні знаки Зодіаку по-різному проживуть це літо. Для когось воно буде періодом великих змін. Комусь запам’ятається вирішальною зустріччю, а комусь і може принести розчарування. Крім...
Україна відновлює міжнародні авіаперельоти: куди можна буде полетіти з 15 червня
Україна з 15 червня відновлює авіасполучення з низкою країн, серед яких Туреччина, Греція, Кіпр та Грузія. Саме ці напрямки є найбільш популярними серед туристів. Також...