“Потрібно було пройти приниження та знущання“: Повалій заговорила про концерт у Києві

Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв'ю розповіла про цькування в Україні, назвала причини скасування свого ювілейного концерту в Києві, який повинен був відбутися 10 грудня у Палаці "Україна".

“Потрібно було пройти приниження та знущання“: Повалій заговорила про концерт у Києві  - today.ua

За словами директора концертного залу Романа Недзельського, концерт Повалій не відбудеться, тому що не була дотримана процедура підготовки до заходу.

За версією Повалій, керівництво Палацу "Україна" просто злякалося агресії у відповідь на організацію заходу. Артистка вважає, що їй «дісталося» куди більше, ніж іншим українським колегам, які активно гастролюють по Росії, але вона відноситься до подій по-філософськи.

"Версія у мене одна. Люди виявилися не готові до агресії і просто злякалися співпрацювати зі мною. Протягом багатьох років я не вперше стикаюся зі зрадою. Я все розумію і ні на кого не тримаю зла. З приводу святкування ювілею нічого поки сказати не можу. Час покаже", — зазначила артистка.

“Потрібно було пройти приниження та знущання“: Повалій заговорила про концерт у Києві

Повалій додала, що їй довелося пройти "всі приниження і знущання", але вона зробила це з честю і гідністю.

Тим не менш, від ідеї виступити в Україні Таїсія Повалій не відмовилася – справа за локацією для концерту.

"Щодо концерту, я знаю, що мій слухач чекає його не менше, ніж я. Тому, тут вже відповідь локації, чи надати можливість шанувальникам моєї творчості в Україні відвідати мій ювілейний концерт", — зазначила співачка.

Раніше в інтерв'ю Таїсія Повалій вперше відверто розповіла про те, як вона живе останні роки з клеймом "зрадниці".

ДЖЕРЕЛОinforesist.org