Послаблення карантину: коли відкриються пляжі та дозволять купатись у водоймах

Карантин в Україні продовжили до 22 травня, однак з 11 травня в країні почали послаблювати певні обмежувальні заходи. Загалом уряд запланував 5 етапів виходу країни з карантину, в рамках кожного з яких будуть паслабляти або скасовувати ті чи інші обмеження.

Послаблення карантину: коли відкриються пляжі та дозволять купатись у водоймах - today.ua

Так, заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що наразі МОЗ вивчає питання відкриття пляжів і надання громадянам можливості купання у відкритих водоймах і басейнах.

"Спортзали ми відкриваємо, щодо басейнів є проблема, оскільки ми тільки вивчаємо питання, чи може передатися вірус через водний шлях. І це питання буде також стосуватися пляжів", - повідомив Ляшко.

За його словами, відповідне рішення буде прийнято вже найближчим часом.

"Найближчим часом буде позиція головного державного санлікаря щодо можливості купання в літній період в проточній воді, в морі, в озерах", - розповів Ляшко.

За його словами, наразі він проводить консультації з даного питання з експертами Національної академії наук України та чекає пропозицій від них.

"Чекаю їхніх пропозицій, у нас надходить нова інформація по коронавірус, і нам потрібно прийняти зважене рішення", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський анонсував відновлення роботи готелів.