“Посадив мене собі на коліна“: Оля Полякова відверто розповіла про сексуальні домагання продюсера

Оля Полякова розповіла, що якби раніше погодилась на інтимні пропозиції деяких чоловіків, то зараз би по-іншому могла влаштувати свою кар'єру. Українська співачка зізналася, що її навіть кликали стати учасницею відомого вокального колективу, але вона тоді відмовилась із-за наполегливих домагань продюсера. Про це Полякова відверто розповіла в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

“Посадив мене собі на коліна“: Оля Полякова відверто розповіла про сексуальні домагання продюсера - today.ua

“Може бути, моя кар'єра склалася б успішніше набагато раніше. І мені б не знадобилося 15 років. Але такий шлях! Слава богу, що він був... Він просто посадив мене собі на коліна... Ну і все, я не захотіла там сидіти. Ну, щось було не так".

“Посадив мене собі на коліна“: Оля Полякова відверто розповіла про сексуальні домагання продюсера

Оля Полякова з посмішкою додає, що їй на той момент було всього лиш 17 чи 18 років і потрібно було до неї знайти свій підхід, а не так наполегливо пропонувати інтим. Крім того, на інтим від неї чекав і політик "часів Януковича". І коли артистка йому відмовила, той відмовився везти співачку додому. І зірці довелося з усіма тими костюмами самотужки добиратися додому одній. А ще Оля Полякова додала, що рада, що все в неї в житті так склалося і історії такого неприємного плану вона зараз може розповідати з посмішкою.

Раніше ми повідомляли про те, що Оля Полякова розповіла, що два роки тому назад вона відсвяткувала свій найдивніший Новий рік, коли зачинилася в одній гримерці зі своїм костюмером.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua