Портнов подав заяву про держзраду Порошенка: опубліковано документ

Колишній заступник глави Адміністрації президента за часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань заяву із звинуваченням Петра Порошенка у скоєнні злочину. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Портнов подав заяву про держзраду Порошенка: опубліковано документ - today.ua

Зокрема, він повідомив, що у ДБР було подано заяву про державну зраду Петра Порошенка.

"Порошенко офіційно втратив недоторканність від кримінального переслідування і годину тому (20 травня, - ред.) ми направили в Державне бюро розслідувань першу заяву про злочин. Вважаємо його причетним до державної зради, спроби захоплення державної влади і перевищення влади і службових повноважень. Цією дією ми набуваємо низку процесуальних прав, які використовуємо в залежності від офіційної реакції цього органу протягом декількох днів", - написав Портнов.

Він також оприлюднив відповідну заяву. В ній йдеться про те, що Петро Порошенко, будучи президентом України, нібито цілеспрямовано в листопаді 2018 року наказав корабельній групі ВМС України здійснити перехід з Черного в Азовське море через Керченську протоку. В документі зазначено, що Порошенко усвідомлював, що такі дії спровокують агресію з боку РФ, і хотів використати це задля введення воєнного стану і, як наслідок, скасування виборів президента України.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" link="none" ids="62871,62872,62873,62874"]

Нагадаємо, 26 листопада 2018 року народні депутати в терміновому порядку провели позачергове засідання Верховної Ради України, під час якого було ухвалено рішення про введення воєнного стану на території 10 областей України.