Порошенко звільнив Семочка

215
Порошенко звільнив Семочка - today.ua
Петро Порошенко на НСК "Олімпійський"

Під час спілкування з пресою на НСК “Олімпійський” президент України Петро Порошенко заявив, що він звільнив з займаної посади заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Як з’ясувалося, звільнення посадовця відбулося нещодавно, лише 12 квітня.

“Керівника Служби зовнішньої розвідки Семочка звільнено у п’ятницю”, – наголосив президент, відповідаючи на запитання журналістів та очікуючи на зустріч з кандидатом Володимиром Зеленським, який на стадіоні так і не з’явився.

Нагадаємо, програма “Наші гроші” оприлюднила сюжет про першого заступника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, в якому йдеться про те, що його сім’я  володіє будинками під Києвом загальною вартістю 8 мільйонів доларів, а його найближчі родичі мають російські паспорти. Аналіз доходів родини Семочка за останні вісім років показує, що в них не мало б вистачити коштів й на один з будинків.

Пізніше Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу за статтею 368 ч.2 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) стосовно Сергія Семочка.

загрузка...