Порошенко вперше зустрівся з президентом Бразилії та запросив його до України

У четвер, 24 січня, у рамках Всесвітнього економічному форуму в Давосі відбулася зустріч президента України Петра Порошенка і президента Бразилії Жаїра Болсонару. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Порошенко вперше зустрівся з президентом Бразилії та запросив його до України - today.ua

Як зазначається, Порошенко і Болсонару обговорили необхідність відновлення повномасштабного співробітництва у військово-технічній, інвестиційній, енергетичній та науково-технічній сферах. Вони домовилися про проведення найближчим часом чергового засідання Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Це перша зустріч лідерів України та Бразилії за останні вісім років. Сторони підтвердили зацікавленість у перезапуску низки промислових, енергетичних, інфраструктурних та інших проектів, які були призупинені за попередньої адміністрації Бразилії.

Президент Бразилії також виступив на підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, а Президент Петро Порошенко запросив Болсонару відвідати Україну.

Нагадаємо, 23 січня у Давосі Петро Порошенко підписав угоду з європейськими інвесторами про будівництво в Україні вітрової електростанції, яка стане однією з найбільших в Європі.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко на Всесвітньому економічному форумі у Давосі анонсував створення в Україні Вищого антикорупційного суду.