Порошенко відреагував на поїздку Бойка та Медведчука в Москву

2730
Порошенко відреагував на поїздку Бойка та Медведчука в Москву - today.ua

Президент України Петро Порошенко різко розкритикував кандидата на пост президента України, народного депутата Юрія Бойка та політика Віктора Медведчука, які поїхали напередодні до Москви обговорювати новий газовий контракт, ціни на газ та майбутнє української газотранспортної системи.

“Побігли до Путіна. Вони обговорюють економіку. Вони обговорюють як знову посадити Україну на російську “газову голку”. Вони вже спілки обговорюють, які будуть створені після виборів. Стверджують, що вони об’єднаються. Проти кого вони об’єднаються? Проти України. Проти кожного з нас”, — заявив Петро Порошенко.

У той же час Президент України Петро Порошенко визнав, що такі сюжети допомагають “навести різкість” і зрозуміти, на яких з українських політиків робить ставку Кремль.

“Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руку, поповзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Хочу нагадати всім: Москва сльозам не вірить”, — додав Петро Порошенко.

В межах своєї компетенції Служба безпеки в стислі терміни надасть правову оцінку візиту громадян України, кандидата в президенти Юрія Бойка і кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука до прем’єра РФ Дмитра Медведєва, а також їх заяви.

Нагадаємо, російський прем’єр Дмитро Медведєв зустрівся на т.зв. “економічних переговорах” з Юрієм Бойком та Віктором Медведчуком. Окрім того, участь у розмові узяв голова “Газпрому” Олексій Міллер.

загрузка...