Порошенко припускає, що Путін може планувати новий наземний наступ

Президент РФ Владімір Путін своєю агресією в Азовському морі дає зрозуміти, що він і надалі планує захоплювати українську територію, не виключений навіть новий наземний наступ. Про це президент України Петро Порошенко розповів в інтерв'ю німецькій газеті.

Порошенко припускає, що Путін може планувати новий наземний наступ - today.ua
Фото: twitter.com/poroshenko

За його словами, під час проходу через Керченську протоку кораблі ВМС України дотримувалися всіх норм міжнародного права, а Київ тепер має докази атаки російськими військовими.

"Ми повинні були відреагувати після цього акту агресії, і саме тому я ввів воєнний стан в деяких регіонах, тому що нам потрібно захищати нашу країну. Як і в 2014 році, Путін хоче анексувати ще одну частину України, він веде себе так само, як і тоді. Путін хоче повернути колишню Російську імперію. Крим, Донбас, він хоче всю країну. Як російський імператор, яким він бачить себе, його імперія не може функціонувати без України, він бачить нас колонією. Цього він хотів на початку конфлікту і цього він все ще хоче зараз", - наголосив президент України.

Він зазначив, що "господар Кремля", м'яко кажучи, не в захваті від ідеї зближення України з Євросоюзом і НАТО, тому і відбувається ця нова російська агресія.

"Є ознаки того, що Путін може також планувати новий наземний наступ. Ці супутникові зображення (військ РФ по всьому українсько-російському кордону - ред.) були представлені всім нашим партнерам. ... Ми не можемо прийняти цю агресивну політику Росії: спочатку це був Крим, а потім східна Україна, тепер він хоче Азовське море", - додав Порошенко.

Нагадаємо, 26 листопада народні депутати в терміновому порядку провели позачергове засідання Верховної Ради, під час якого було прийняте рішення про введення воєнного стану на території 10 областей України.

ДЖЕРЕЛОbild.de