Порошенко пообіцяв найбіднішим пенсіонерам компенсацію

1535
Порошенко пообіцяв найбіднішим пенсіонерам компенсацію - today.ua
Фото: interfax.ru

Президент України Петро Порошенко пообіцяв найбіднішим пенсіонерам в Україні грошову компенсацію. За словами Порошенка, додаткова виплата щорічної компенсації в цьому році складе 2 тисячі 410 гривень. Про це президент Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці в Twitter.

“Ми зробимо додаткову виплату щорічної компенсації найбіднішим пенсіонерам, в цьому році вона складе 2410 грн: 1205 грн в березні і 1205 грн в квітні, кожному, хто отримує мінімальну пенсію. На Полтавщині це 77,5 тисячі осіб. 41 тисяча осіб доплату сьогодні отримали”, – написав Порошенко в Twitter.

Також глава держави Петро Порошенко повідомив, що з березня майже 348 тисяч пенсіонерів в Полтавській області почали отримувати підвищені індексовані пенсії.

“У 87 тисяч пенсіонерів підвищення буде випереджаючим. У середньому збільшення складе 552 гривні. Знаю, цього мало. Але це перший удар по бідності зараз”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року в Україні підвищилася мінімальна пенсія до 1 669 грн – для осіб старше 65 років і стажем роботи не менше 30 років для жінок і 35 – для чоловіків. У цьому році також заплановано підвищення мінімальної пенсії за віком для інших пенсіонерів: з 1 липня – до 1564 грн і з 1 грудня – до 1638 грн.

Нагадаємо, сьогодні приблизно 5 тисяч активістів і прихильників “Національного корпусу” почали акцію протесту проти президента Петра Порошенка на Майдані Незалежності в Києві.

загрузка...