Порошенко підписав угоду з європейськими інвесторами Total Eren та NBT на $150 млн

На цьому тижні у Давосі стартував Всесвітній економічний форум, який триватиме до 25 січня.

Порошенко підписав угоду з європейськими інвесторами Total Eren та NBT на $150 млн  - today.ua

У середу, 23 січня, під час засідання Національної інвестиційної ради Президент України Петро Порошенко підписав угоду з норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком про будівництво в Україні вітрової електростанції, яка стане однією з найбільших в Європі.

На будівництво вітроелектростанції «Сиваш» на кордоні з Кримом інвестори погодилися виділити 150 мільйонів доларів.

"Сьогодні ми підписали масштабну інвестиційну угоду про будівництво вітрової електростанції, яка стане однією з найбільших в Європі! В Україну заходить новий стратегічний інвестор Total Eren", - написав Петро Порошенко у Facebook.

Глава держави наголосив, що інвестори довіряють Україні та українському бізнес-середовищу.

Порошенко підписав угоду з європейськими інвесторами Total Eren та NBT на $150 млн

"Особливо важливо, що вони приходять в таку сферу, як відновлювана енергетика... Коли за одним столом сидять компанії, які мають загальну капіталізацію в 1 трильйон доларів, і частину цих коштів вони надсилають в Україну, то це найкраща характеристика змін, які відбулися в державі", - наголосив президент.

Нагадаємо, під час Форуму у Давосі Петро Порошенко провів переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Лідери обох держав домовилися продовжити тиск на Росію для звільнення всіх українських заручників, у тому числі "військовополонених моряків", а також обмінялися думками щодо запобігання російського втручання у президентські вибори в Україні.

Раніше повідомлялося, що Україна вийшла з трьох угод, укладених в рамках Співдружності незалежних держав (СНД).

ДЖЕРЕЛОhromadske.ua