Порошенко переїхав до нового прозорого офісу і зустрівся з міжнародними партнерами

9372
Порошенко переїхав до нового прозорого офісу і зустрівся з міжнародними партнерами - today.ua

Колишній президент України Петро Порошенко провів зустрічі з міжнародними партнерами у новому офісі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Переїхав до прозорого офісу. Зустрівся з добрими друзями України – американським сенатором Рональдом Джонсоном та послом США в Євросоюзі Гордоном Сондландом”, – написав Порошенко.

Як відомо, вчора, 20 травня, відбулась церемонія інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського. Церемонія розпочалася з урочистого засідання Верховної Ради, куди Володимир Зеленський прибув для складання присяги. В залі українського парламенту були присутні всі попередні президенти України, за вийнятком засудженого за державну зраду колишнього президента-втікача Віктора Януковича. Також під час урочистого засідання українського парламенту з нагоди інавгурації Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання.

Раніше Петро Порошенко заявив, що буде балотуватися на наступних президентських виборах через 5 років. У відповідь на цю заяву прихильники Порошенка почали скандувати: “Через рік!”. Петро Порошенко погодився, що “через рік, то через рік”.

загрузка...