Порошенко озвучив середній розмір виплат під час монетизації субсидій

Автор: Міхєєнко Наталія

У середу, 6 лютого, Президент України Петро Порошенко заявив про початок монетизації субсидій, а також повідомив про те, що середній розмір виплат становитиме 1500 гривень.

Порошенко озвучив середній розмір виплат під час монетизації субсидій - today.ua
Фото: president.gov.ua

Під час наради щодо забезпечення монетизації субсидій Петро Порошенко зазначив, що після того, як субсидіант розрахується за спожиті послуги, готівкові кошти залишаються в його розпорядженні.

Тим часом у Міністерстві соціальної політики нагадали, що всі, кому призначено субсидію з 2018 року, в березні отримають готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, в квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті в березні послуги, а в травні - за квітневу комуналку.

Вся субсидія "старим" субсидіантам буде перерахована у вигляді грошового переказу через "Ощадбанк", а пенсіонерам її виплатить Пенсійний фонд України (ПФУ) разом із пенсією.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення "Ощадбанку", надавши паспорт та ідентифікаційний код.

Відзначається, що одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкритий персональний банківський рахунок, на який буде перераховуватися сума субсидії у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо в банкоматі цього банку. А тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить "Укрпошта".

Всі, хто звернувся вперше за субсидією в 2019 році, беруть участь у чинній моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги у цих осіб з підприємствами буде здійснювати "Ощадбанк", а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалювального сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через цей банк.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також Президент України Петро Порошенко додав, що за рахунок держави українцям будуть встановлювати газові лічильники заради досягнення енергетичної незалежності України.

"Через заходи з енергозбереження ми зможемо забезпечити в наступні роки повну енергонезалежність. Особливо важливо відмовитися від поставок газу з території РФ", - підкреслив Порошенко.