Порошенко оголосив праймеріз до списку БПП на парламентські вибори

450
Порошенко оголосив праймеріз до списку БПП на парламентські вибори - today.ua

Діючий президент Петро Порошенко на засіданні депутатів фракції БПП у вівторок, 23 квітня, оголосив про те, що його партія балотуватиметься на парламентські вибори восени 2019 року. Про це у Фейсбуці повідомив завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко.

“Щоб потрапити у список – потрібно пройти праймеріз”, – озвучив вимогу чиновник АП, додавши, що Петро Порошенко анонсує нові обличчя у власній команді.

“І питання не в тому, що хтось “на вихід”, а в тому, що ціна для держави надто висока, щоб брати у список будь кого”, – підкреслив Володимир Горковенко.

У коментарях користувачі почали радити, за якими критеріями варто обирати кандидатів до партійного списку та, власне, кого саме потрібно включити у праймеріз.

Нагадаємо, у кулуарах Київського безпекового форуму Президент України Петро Порошенко заявив, що має намір балотуватися у Європейський парламент на наступних виборах в 2024 році.

Також ми писали, що Петро Порошенко заявив про намір знову балотуватися на посаду глави держави на наступних виборах президента. Про це він сказав усім своїм прихильникам, які в понеділок зібралися в урядовому кварталі на акцію підтримки “Дякую, Петре”.

загрузка...