Порошенко не бачить підстав для дострокового розпуску Верховної Ради

150
Порошенко не бачить підстав для дострокового розпуску Верховної Ради - today.ua
Петро Порошенко на НСК "Олімпійський"

Підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради немає. На цьому наголосив президент України Петро Порошенко у неділю, 14 квітня, відповідаючи на запитання журналістів та очікуючи на дебати з кандидатом Володимиром Зеленським на НСК “Олімпійський”.

“Що стосується дострокового припинення повноважень парламенту – я хочу окремо підкреслити, що конституційних підстав для припинення повноважень парламенту не існує”, – підкреслив Порошенко, який вважає, що народні депутати нинішнього складу підтримували пропозиції президента, які стосувалися реформ.

У той же час Порошенко назвав “шляхом до тоталітаризму” можливість президента розпускати Верховну Раду без вагомої причини у будь-якій час.

Петро Порошенко повідомив, що в разі його повторного обрання, у рамках реформи децентралізації він ініціюватиме зміни до Конституції, які передбачають ліквідації посад голів обласних державних адміністрацій та уведення посад префектів, в компетенцію яких буде входити, в тому числі, функція контролю суверенітету і територіальної цілісності.

Натомість функції виконавчої влади він сподівається передати громадам.

Нагадаємо, після проведення другого туру президентських виборів Україну, в разі перемоги Володимира Зеленського, не виключено, може чекати розпуск парламенту та дострокові вибори.

загрузка...