Порошенко назвав Зеленського найдорожчим президентом України: витрати зашкалюють

Екс-президент Петро Порошенко заявив, що витрати на офіс глави держави, закладені в проекті бюджету на наступний рік, просто зашкалюють. Жоден президент країни не обходився українцям так дорого, як Зеленський, зазначив Порошенко.

Порошенко назвав Зеленського найдорожчим президентом України: витрати зашкалюють - today.ua

Зокрема, в проекті бюджету зросли витрати на силовиків і на утримання оточення Зеленського. Також 400 мільйонів було виділено на утримання державних дач. Загальна сума витрат на утримання Офісу президента, в порівнянні з минулим роком, зросла майже на 40%.

"Колись вони говорили, що вони будуть їздити на велосипедах в кортежі (...) При тому, що власної нерухомості і у Зеленського, і у всієї цієї команди - аж декларація тріщить, і ще не все там вказано", - заявив Порошенко.

Міністр фінансів Сергій Марченко назвав суму, яку платники податків заплатять за утримання Офісу президента в 2021 році. За його словами, це буде близько 1 266 795,2 тисячі гривень, що на 39,4% більше, ніж в цьому році. Підвищення витрат пояснюється тим, що співробітники ОП отримують в середньому меншу зарплату, ніж працівники в Секретаріаті Кабміну або в апараті Верховної Ради, тому їм і підняли витрати на наступний рік.

Раніше повідомлялося, що п'ятий президент України Петро Порошенко, згідно з даними підрозділу Мінфіну США, виявився лідером по виведенню грошових доларових потоків за кордон.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru