Порошенко нагородив жінок-військових

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Петро Порошенко у Міжнародний жіночий день зустрівся з жінками-військовими, які брали та беруть участь у війні на сході країни та відзначив їх високими державними нагородами. Про це повідомляє прес-служба АП.

Порошенко нагородив жінок-військових - today.ua

Під час зустрічі глава держави зазначив, що статус учасника бойових дій отримали понад 7 тисяч жінок — військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, 166 з них удостоєні вищих державних нагород, у тому числі п’ятеро були нагороджені посмертно.

Президент підкреслив, що жінкам-військовим гарантується рівний доступ до посад і військових звань та рівний обсяг відповідальності.

Порошенко нагородив жінок-військових

За його словами, сьогодні близько 90 жінок мають військове звання «полковник». Серед осіб старшого офіцерського складу 842 військовослужбовця – жінки.

Він також підкреслив, що жінки становлять майже чверть від чисельності особового складу Збройних Сил України.

За його словами, на даний час у загальній чисельності залученого до складу сил та засобів операції Об'єднаних сил на території Луганської та Донецької областей особового складу понад 10% жінок.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил, які знаходяться у районі Операції об’єднаних сил.

Також ми писали про те, що близько сотні українок загинуло від рук окупантів.