Порошенко “дозволив” українцям визнавати себе банкрутами

1802
Порошенко "дозволив" українцям визнавати себе банкрутами - today.ua

Під час зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу “Діалог влади і бізнесу” у понеділок, 15 квітня, президент Петро Порошенко повідомив, що підписав закон про банкрутство фізичних осіб під №8060.

“Є одна приємна новина: я сьогодні підписав закон про банкрутство”, – повідомив Порошенко, додавши, що при цьому виникло кілька питань організаційного оформлення.

Даний закон, який Верховна Рада прийняла 18 жовтня 2018 року 237 голосами, дозволяє простим громадянам повідомляти про своє банкрутство, що допоможе боржникам через суд вийти зі скрутного становища і таким чином захиститися від тиску кредиторів, які отримають гарантію повернення позик.

Банкрутство фізичних осіб розглядатимуть господарські суди за участю арбітражного керуючого.

Завдяки процедурі банкрутства українцям створять умови для погашення заборгованості і які зможуть очистити свою кредитну історію.

Зазначимо, що Кодекс законів про банкрутство також передбачає продаж майна боржників на електронних аукціонах “ProZorrо”.

Нагадаємо, Верховний суд України виніс рішення про неможливість виселення з іпотечного житла за позовом неволодіючого власника, що придбав майно з такими ризиками в іпотекоутримувача.

загрузка...