Порошенка допитали у справі Майдану

2687
Порошенка допитали у справі Майдану - today.ua

Президент України Петро Порошенко зазначив, що в п’ятницю, 10 травня, він був повторно допитаний прокурорами у справі розслідуванні злочинів проти учасників Революції Гідності на Майдані в 2014 році. Про це глава держави написав у своєму Фейсбуці.

Порошенко висловив надію, що його відповіді допоможуть у завершенні слідства.

“Це справа надзвичайно важлива для українського суспільства. Переконаний, всі винні обов’язково мають бути покарані”, – зазначив Порошенко.

Зазначимо, раніше керівник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк зазначав, що поки у Порошенка не закінчаться повноваження, до президента не можна застосувати силовий привід на допит.

“Коли закінчаться повноваження, ми будемо звертатися до суду про застосування до неї приводу”, – підкреслив Горбатюк, якого раніше Порошенко звинуватив у незадовільному розслідуванні справ Майдану.

“Він несе персональну відповідальність за якість розслідування. Мені здається, що прізвище цього прокурора Горбатюк. Він дуже ефективно співпрацював з сім’ями Небесної сотні, з громадськими активістами, але мені потрібен результат. Щоб ті, хто переслідував, опинилися у в’язниці”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо, 7 травня Генеральна прокуратура України викликала на допит чинного президента Петра Порошенка у справах про злочини проти євромайданівців. Також від нього очікували підписання протоколу допиту, який відбувся ще в листопаді 2016 року.

Однак він не з’явився на допит. Керівник Управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що президент “поставив себе вище закону і продемонстрував своє справжнє ставлення до дотриманню принципу верховенства права”.

загрузка...