Породи котів для кожного знака Зодіаку: яку тварину обрати

Вибір домашнього вихованця стає для багатьох доленосним рішенням. Дуже важливо, щоб тварина підходила вам і за темпераментом, і за способом життя. Не всі знають, що важливу роль у цьому питанні відіграє астрологічна сумісність господаря і тієї породи собаки або кота, яку він для себе обрав. Грунтуючись на вашому знаку Зодіаку, можна з першої спроби завести собі справжнього друга, який буде відданий вам протягом життя.

Породи котів для кожного знака Зодіаку: яку тварину обрати - today.ua

Для активного і енергійного Овна підійдуть такі ж динамічні породи котів, як і він сам. В першу чергу це сибірська кішка, яка за темпераментом дуже грайлива і непосидюча. Навіть у зрілому віці сибірська кішка не перестає бігати по квартирі, граючи зі своїми улюбленими іграшками і з членами родини, що неодмінно сподобається цього знаку Зодіаку.

Тельці багато в чому сприймають навколишній світ через дотики. Породою котів, які з радістю будуть взаємодіяти з Тільцями, стануть лаперми. Це дуже ніжні і ласкаві тварини. Вони люблять ніжитися у ногах та сидіти на руках. Маючи приємну на дотик кучеряву шерсть, ці кішки стануть для своїх господарів справжнім антидепресантом.

Комунікабельні Близнюки потребують такої товариської домашньої тварини, як і вони самі. Тому ідеальним варіантом для цього знаку Зодіаку стануть сіамські кішки. Господарі сіамців постійно будуть чути їх «мяу» з усіх кінців квартири.

Породи котів для кожного знака Зодіаку: яку тварину обрати

Для чутливих і інтуїтивних Раків підійде порода кішок, яка буде завжди на їх боці і підтримає в будь-яку важку хвилину. Людям цього знака Зодіаку, як не можна краще підійде кішка сомалі. Ця порода може спокійно полежати на колінах у господаря, так і побігати за ним по квартирі.

Левам, які потребують постійної уваги до своєї персони, найбільше за темпераментом підійдуть коти абіссінської породи. Це той самий тандем, коли господар буде максимально схожий на свою кішку, а вона на нього. Представники цієї породи не терплять конкурентів, тому уживатися на одній території з іншими тваринами не збираються.

Сором'язливі Діви не так швидко підпускають до себе нових людей. Такою характеристикою серед котів відрізняється персидська порода. Вони дуже чемно поводяться перед гостями, ніколи не шиплять на чужих і ведуть себе як віддані друзі. Спочатку перси можуть бути трохи недовірливі, як і Діви, але як тільки ви завоюєте їх серце, вони залишаться з вами назавжди.

Породи котів для кожного знака Зодіаку: яку тварину обрати

Представники знака Зодіаку Терези не переносять самотності. Найвідданішим супутником для них стане кішка породи регдолл. Ці плюшеві істоти будуть знаходитися поряд з Терезами весь день і ласкаво мурчати на вушко.

Скорпіони все зроблять для того, щоб отримати заповітний трофей. Вони природжені лідери, які не бояться бути напористими. Людям, народженим під цим знаком Зодіаку, підійде російська блакитна порода. Ці коти завжди знають, як отримати те, що вони хочуть, і навіть коли бавляться, господар не може на них довго злитися через їх милий характер.

Стрільцям завжди цікаво пізнавати щось нове. Цим людям ідеально підійде кішка породи сфінкс, яка за темпераментом дуже ласкава і віддана.

Для Козерогів на першому місці в їх житті стоїть сім'я. Вони люблять проводити багато часу зі своїми близькими, тому кішка породи корат стане невід'ємною частиною великої родини Козерога.

Добродушний Водолій подружиться з кішкою бірманської породи. Вона готова прийти на допомогу своєму господарю, але чужих людей уникає. Як і представники цього знака Зодіаку, бірманські коти не привертають багато уваги оточуючих, вважаючи за краще залишатися в тіні.

Породи котів для кожного знака Зодіаку: яку тварину обрати

Рибам підійдуть кішки такої рідкісної породи як рагамаффіни. Вони дуже віддані своєму господареві, і поки він буде займатися своїми справами, кішки будуть із задоволенням лежати поруч і муркотіти. Коти цієї породи спокійні і терплячі.

Раніше повідомлялося, які породи кішок можуть поводитися агресивніше, ніж деякі собаки.

У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...
Які товари Україна експортує в США
Згідно з даними AMS митної служби США, за підсумками 8 місяців 2020 року контейнерний експорт України в США - 540 мільйонів доларів. Американці експор...
Абонплата за інтернет в Україні знову підвищиться: коли станеться чергове подорожчання
Час, коли з появою нових провайдерів, вартість доступу в інтернет постійно дешевшала, давно в минулому. Тепер абонплата дорожчає, причому значно, прак...