Поради для батьків від Супрун: як підготуватися до школи

В. о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун дала кілька порад батькам як підготувати дитину і себе до нового навчального року.

Поради для батьків від Супрун: як підготуватися до школи - today.ua

Відповідний запис вона зробила на своїй стофінці у Facebook.

«Сьогодні ділюся невеличкою шпаргалкою для батьків із кроками, які необхідно зробити перед початком навчального року», - зазначила Супрун.

  1. Оберіть лікаря та пройдіть профілактичний огляд. Так ви зможете отримати довідку для школи та корисні поради як захистити дитину від хвороб під час навчання. Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не підписали з ним відповідну декларацію, то саме час це зробити. Усі послуги вашого педіатра чи сімейного лікаря є безкоштовними, їх оплачує Національна служба здоров'я України.
  2. Наступний крок, перевірити, чи є у дитини усі необхідні щеплення. Перед новим навчальним роком варто зробити усі пропущені, а визначити найоптимальніший час для введення вакцини, аби забезпечити її максимальний ефект, можна за допомогою Календаря профілактичних щеплень.
  3. Необхідно придбати необхідні для школи речі. Існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Зокрема, шкільний портфель має важити не більше одного кілограма і мати ортопедичну спинку та світловідбивні елементи, а шкільна форма на 50 % має складатись із натуральних волокон.
  4. Обов'язково треба подбати про робоче місце дитини. Тут варто враховувати багато факторів: від висоти робочого столу, освітленості до навіть розміру шрифта підручника.
  5. Необхідно привчити дитину до гігієни. Елементарне миття рук перед їжею і після туалету захистить її від багатьох хвороб.
  6. Налаштуйте себе і дитину психологічно, адже внутрішній комфорт дуже важливий для усіх: як для дітей, так і для батьків.

Нагадаємо, що з цього навчального року усі школи Харкова знаходитимуться під охороною.

  • ТЕГИ