Понад 15% ВВП і 13 тисяч військових: Зеленський озвучив втрати України через агресію РФ

В результаті анексії Кримського півострова і окупації Донбасу Україна зазнала дуже великих збитків. Зокрема, за словами президента України Володимира Зеленського, Українська держава втратила понад 15% ВВП.

Понад 15% ВВП і 13 тисяч військових: Зеленський озвучив втрати України через агресію РФ - today.ua

Під час свого виступу в рамках 74-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку лідер України заявив, що окупація Криму та Донбасу послужила причиною руйнування критично важливої ​​інфраструктури і промислових об'єктів України.

За словами Зеленського, на окупованій території залишилося 80% вугільних шахт і банківські активи на 5 мільярдів доларів, а Україна втратила понад 15% ВВП і 15% промислового виробництва. Потім він звернув увагу на найголовніші втрати України - загибель понад 13 тисяч військових.

Нагадаємо, також помічник глави держави Андрій Єрмак заявив, що Зеленський ніколи не піде на федералізацію країни і втрату територій.

“Ми точно ніколи не допустимо федералізацію нашої країни. Ми точно ніколи не допустимо втрати наших територій. Ми хочемо припинити війну. Ми хочемо реінтегрувати Донбас в Україну. Ми хочемо, щоб Україна була єдина. І ось на цих основних принципах будується весь переговорний процес”, – сказав він.

За словами помічника президента, якщо взяти ті ж Мінські угоди, то в такому вигляді, якому вони були підписані, він би їх не підтримував.