Полторак розповів, скільки військових притягнуті до відповідальності за вибухи на складах з боєприпасами

За вибухи, що протягом останніх трьох років відбувалися на військових складах боєприпасів в Україні, до відповідальності було притягнуто понад 75 військових, серед яких - понад 20 генералів. Про це розповів міністр оборони Степан Полторак в ефірі "5-го каналу".

Полторак розповів, скільки військових притягнуті до відповідальності за вибухи на складах з боєприпасами - today.ua

Міністр повідомив, що станом на 2014 рік більшість арсеналів мали бути закриті через проблеми з фінансуванням, а відновити все і "по повній" було дуже дорого.

Однак, за словами голови оборонного відомства, це не єдина проблема, адже після звільнень і розслідувань на сьогоднішній день існує не тільки нестача коштів для охорони режимних об'єктів, а ще й брак кадрів, які погодилися б взяти на себе відповідальність, усвідомлюючи фінансові труднощі.

"Після тих подій, які відбувалися у нас, починаючи від Сватово, ми багато змінили. І до відповідальності притягували. Я притягнув 75 осіб до відповідальності, в тому числі - понад 20 генералів. Це призвело до іншої проблеми - зараз ніхто не хоче займати ці посади. Чому? Тому що немає хорошого фінансового ресурсу. В сучасних умовах забезпечити надійну охорону бази арсеналу дуже важко", - зазначив Полторак.

Нагадаємо, колишній заступник глави Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко зазначив, що на Україні після Радянського Союзу залишилася величезна кількість застарілих боєприпасів, оскільки росіяни вивозили до Української республіки на зберігання те, що підлягало утилізації.

ДЖЕРЕЛО5.ua