Полтавський терорист, кінець історії: Роман Скрипник ліквідований при затриманні

Полтавський терорист, кінець історії: Роман Скрипник ліквідований при затриманні - today.ua

Учасник АТО і злочинець-рецидивіст Роман Скрипник, що недавно став відомий як полтавський терорист, сьогодні вночі був ліквідований при затриманні. Про це повідомив у своєму Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Про полтавського терориста заговорили 23 липня. Тоді, при спробі поліції його затримати,  він узяв у заручники правоохоронця. Скрипника, який уже до цього мав за плечима список із кількох кримінальних справ, підозрювали в незаконному заволодінні транспортними засобами. Та оскільки здаватись поліції він не мав наміру, то й узяв заручника.

Далі все було, як у заправському екшні: погоня за злочинцем, який тікав із заручником на машині за межі Полтави. Відірвавшись від погоні, Скрипник відпустив заручника,а сам утік в ліс. Пошуки полтавського терориста тривали 8 діб. І от нарешті його виявили сьогодні вночі на околиці села Опішня Зіньківського району.

Полтавський терорист, кінець історії: Роман Скрипник ліквідований при затриманні

Злочинець переховувався у закинутому будинку. Туди зайшов капітан поліції на прізвище Гума. І знову все повторилось за полтавським сценарієм. Скрипник, погрожуючи гранатою, узяв у заручники поліцейського. В разі, якщо правоохоронці його не випустять, терорист погрожував підірвати себе разом із поліцейським.

"З метою затримання зловмисника введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Злочинця було ліквідовано співробітниками поліцейського спецназу КОРД через влучний постріл", - пише Антон Геращенко.

При цьому, звісно, граната, якою він погрожував, от-от мала вибухнути. І поряд був заручник, якого просто могло рознести цією гранатою. Однак поліцейський швидко зметикував, що його життя висить на волоску і за лічені миті зумів покинути небезпечне місце.

"Заручник мав три секунди для того щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим", - повідомив заступник міністра.

Далі Антон Геращенко пише, що 32-річний злочинець, в якого є дружина і мала дитина, мав вибір: він міг здатись поліції та залишитись живим. Проте він сам собі цього вибору не залишив.

"У Романа Скрипника була можливість здатись поліції і залишитись живим, хоча і провести багато років за решіткою. Але він сам обрав свій шлях...", - підсумовує Антон Геращенко.

Нагадаємо, ще один терорист, луцький, який минулими днями змусив говорити про себе весь світ, виявився більш миролюбним, ніж полтавський. Він не скривдив жодного свого заручника, зрештою випустив їх і здався поліції.

Таргани і кухар з немитими руками: програма “Ревізор“ перевірила гімназію, в якій навчався Зеленський
Програм “Ревізор“ вирішила перевірити, як годують школярів у Кривому Розі. Причому, не в якій-небудь пересічної школі, а в гімназії № 35, яка нині зас...
Сім'я Заворотнюк не сказала правду про Анастасію: навіщо їм було приховувати, що її немає
Сім'я Анастасії Заворотнюк вже тривалий час приховує правду про актрису. Мало того, що рідні довго відмовчувалися про її грізне захворювання, хоча чут...
Дата смерті напряму залежить від дати народження: вчені розповіли, кому пощастить прожити довге життя
Місяць і дата народження людини безпосередньо впливають на її довголіття і здоров'я. Те, коли ми народилися, може зумовлювати те, коли ми помремо. Не ...
Батьки школярів категорично проти дистанційного навчання: результати соцопитування
Новий навчальний рік розпочнеться в Україні менш, ніж через місяць. У тих регіонах, які будуть відноситися до “зеленої“ і “жовтої“ зон, навчання школя...
Офіс президента підтримав Юлію Мендель на фоні чуток про її вагітність від Зеленського
В Офісі президента вважають, що прес-секретар гаранта Юлія Мендель цілком адекватно відреагувала на чутки про свою вагітність. Про це заявив антикризо...