Поліцію Києва перевели на посилений варіант несення служби

20
Поліцію Києва перевели на посилений варіант несення служби - today.ua

З понеділка, 25 березня, до закінчення виборчої кампанії, усі підрозділи столичної поліції переведені на посилений варіант несення служби. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці здійснюватимуть збереження виборчої документації, зокрема супровід при транспортуванні бюлетенів, беруть під охорону Центральну виборчу комісію та всі окружні виборчі комісії.

За словами начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрія Крищенка, загалом на охорону правопорядку у день виборів 31 березня залучать 6 тисяч правоохоронців, а також військовослужбовців Національної гвардії України та співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій України.

Керівник столичних правоохоронців також повідомив, що із початку виборчої кампанії до поліції Києва надійшло 534 звернення про можливі порушення виборчого законодавства, слідчі наразі розслідують 33 кримінальні провадження. Окрім того, складено 51 адміністративний протокол за порушення, пов’язані з виборчим процесом.

Нагадаємо, з суботи, 23 березня, Національна поліція України взяла під цілодобову охорону усі 199 окружних виборчих комісій, для забезпечення безпеки роботи яких залучені понад 400 працівників поліції.

Також ми писали, що кіберполіція встановила хакерів, які розсилали правоохоронцям листи від імені глави МВС Арсена Авакова із закликами в день голосування діяти на виборчих дільницях на користь одного із кандидатів у президенти.

загрузка...