Погода на завтра: синоптики прогнозують похолодання

Завтра, 14 листопада, в Україні очікується незначне зниження температури. За даними Гісметео на 14 листопада у більшості регіонів України погода обіцяє бути без опадів.

Погода на завтра: синоптики прогнозують похолодання - today.ua

Згідно прогнозу погоди синоптиків, лише у західних областях України місцями пройдуть невеликі дощі.

Синоптики прогнозують, що на заході України температура повітря вночі складе від +8 до +12 градусів, а вдень стовпчики термометрів будуть показувати від +13 до + 16 градусів.

У центрі і на півночі України згідно даних Гісметео на 14 листопада погода обіцяє бути більш прохолодною. Вночі прогнозується від +3 до +7 градусів, вдень - від +9 до +13 градусів.

У східних областях України вночі очікується від +3 до +5 градусів, а вдень стовпчики термометрів будуть показувати від 9 до 12 градусів тепла.

Погода на 14 листопада обіцяє бути найбільш теплою на півдні країни. Вночі тут прогнозується від +5 до +10 градусів, а вдень повітря прогріється до показників +12...+14 градусів.

Нагадаємо, ніч на 13 листопада стала найтеплішою в Україні з 1963 року. Температура повітря на градусниках вночі досягала 9,2 градусів тепла. Таким чином, попереднє рекордне значення 139-річної давнини було перевищено на 0,9 градусів.