Подвійне громадянство в Україні: Клімкін зробив заяву

Подвійне громадянство в Україні: Клімкін зробив заяву - today.ua
Фото: uc.od.ua
Loading...

У вівторок, 26 лютого, в Одесі міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що вважає за необхідне ввести в Україні інститут подвійного громадянства.

– Так, воно нам потрібно, – сказав глава МЗС Павло Клімкін на нетривалому брифінгу на причалі морського пасажирського комплексу порту, поруч з пришвартованим в Одесі ракетним есмінцем ВМС США Donald Cook. – Але ні за яких умов не повинно бути подвійного громадянства з країною-агресором. Це буде обговорюватися тільки після того, як вони повернуть нам Донбас і Крим.

Павло Клімкін також уточнив, що подвійне громадянство допоможе залучати на роботу іноземних фахівців.

– Скільки може хороших професіоналів приїхати з інших країн, щоб допомогти нам в реформах, – сказав дипломат Клімкін. – Подивіться, навіть ситуація з Уляною Супрун – скільки там всього говорили… Ми повинні прийти до цього (подвійного громадянства. – Авт.), але чітко визначити, хто може претендувати на нього.

В ході брифінгу глава МЗС України Павло Клімкін зупинився і на питанні полонених РФ українських військових моряків.

– Українська дипломатія задіяла всі важелі впливу на Росію, щоб звільнити з полону моряків ВМС ЗСУ, – заявив Клімкін. – Слід розуміти, що наші хлопці в полоні стали просто розмінною картою в руках влади Росії до майбутніх українських виборів. Якщо вони приймуть рішення їх звільнити – весь фарс з нібито висунутими їм звинуваченнями і ведуться судовими процесами буде тут же скасований.

Клімкін також повідомив, що під час зустрічі з представниками ЄС і США в Одесі обговорювалося питання посилення тиску на Росію для звільнення українських військовослужбовців. Дипломат також додав, що, обмежуючи судноплавство, Росія намагається зробити українські моря своїми внутрішніми морями.

– Це ніколи не вийде. Має діяти міжнародне право, – підкреслив міністр Клімкін.

Раніше Клімкін заявив, що моніторинг ситуації щодо проходу українських суден через Керченську протоку відбуватиметься не лише з моря та повітря, але й з космосу.

15 грудня: яке сьогодні свято і день ангела
У неділю, 15 грудня, православна церква вшановує пам’ять пророка Авакума. Наші предки в цей день не веселилися. Існувала прикмета: хто веселиться в Авакумів день, увесь...
Гороскоп на 15 грудня від Павла Глоби: Овнів чекають важливі новини, а Раків – неприємний конфлікт
Сьогодні краще присвятити день повноцінному відпочинку. Астролог рекомендує прислухатися до себе, до своїх потреб і бажань, і нічого не відкладати на потім. Гороскоп за знаками...
Мітяй розповів, чому повернувся в серіал “Свати” і розкрив всі секрети сьомого сезону
Микола Добринін розповів, що повертається в серіал “Свати”. Також Мітяй повідав, що ніхто з акторів не покидав сітком, навіть більше того, в серіалі, з’явиться багато...
Жигунов побив Заворотнюк: подруга акторки втомилася від брехні і розповіла правду
Анастасія Заворотнюк поки знаходиться на лікуванні в клініці. Її подруга вирішила розповісти інтимні подробиці життя акторки з її попереднім залицяльником. Як відомо, раніше зірка серіалу...