“Плід нашої любові“: Анна Сєдокова заговорила про нову вагітність

Анна Сєдокова, яка завжди знаходиться в центрі уваги і просто обожнює інтригувати своїх шанувальників чимось цікавим зі свого життя, на цей раз натякнула на четверту вагітність.

“Плід нашої любові“: Анна Сєдокова заговорила про нову вагітність - today.ua

Популярна російська співачка, яка публічно зізналася в коханні новому бойфренду, виховує трьох дітей: дочок Аліну і Моніку, а також сина Гектора. Але, судячи з усього, на цьому зупинятися зірка не збирається.

“Плід нашої любові“: Анна Сєдокова заговорила про нову вагітність

Анна Сєдокова на своїй сторінці в Instagram заговорила зі своїми шанувальниками про щастя і заявила, що поки не хоче нічого коментувати, а лише насолоджуватися поточним періодом, назвавши його "плодом кохання".

"Щастя – це коли ти без дзвінка. Поки не хочеться коментувати, просто хочеться жити і насолоджуватися цим періодом. Як там кажуть? Плід нашого кохання! А що для тебе щастя?" – написала зірка.

“Плід нашої любові“: Анна Сєдокова заговорила про нову вагітність

Фанати відразу припустили, що під "плодом кохання" Сєдокова передбачає четверту вагітність: "Шикарна!!!! Сама красива і сучасна матуся", "Знову вагітна", "Плід кохання? Буде малюк?".

Анна Сєдокова вже зробила різдвяний подарунок своєму молодому коханцю, який розлучився заради неї. Екс-учасниця групи "ВІА Гра" продемонструвала свою розкішну фігуру на фото в Instagram.

Today.ua раніше писав, що Анна Сєдокова “поцупила” чужого чоловіка, розбивши сім’ю. Сьогодні вона не приховує стосунків із молодим коханцем — 27-річним спортсменом Янісом Тиммой.