Півроку з пільгами і без штрафів: можуть з’явитись нові умови розмитнення “євроблях”

Півроку з пільгами і без штрафів: можуть з'явитись нові умови розмитнення "євроблях" - today.ua
Loading...

“Євробляхи” ще протягом шести місяців можна буде розмитнити без штрафів і на пільгових умовах. Відповідні законопроекти №2342 і №2345 були зареєстровані у Верховній Раді.

Про основні положення цих законопроектів розповів заступник голови парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури, народний депутат із фракції “Слуга народу” Володимир Крейденко.

За даними Крейденка, зараз на митній території України перебувають від 400 до 600 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією.

Законопроектами передбачено 180 днів, щоб люди змогли дорозмитнити машини за зниженою митною ставкою.

“Протягом 180 днів пропонується взагалі не стягувати жодних штрафів. Якщо ти встигаєш за 180 днів розмитнити за пільговими умовами – то ти вирішуєш своє питання і не платиш штрафи, які були до цього”, – пояснив він.

Якщо машина коштує 1000 доларів, люди орієнтовно платитимуть близько 400-500 доларів.

За його підрахунками, в результаті бюджет на 2020 рік додатково отримає близько 8 млн доларів.

“Ми нарешті знімемо соціальну напругу і дозволимо людям уже законно їздити на цих авто”, – констатував Крейденко.

Він наголосив, що завезені “євробляхи” мають бути технічно справними.

“Важливо, щоб завезені авто розмитнювали, але вони були справними і проходили щонайменше сертифікацію. Якщо не техогляд – то сертифікацію. Сертифікація – це майже те ж саме, що і ТО”, – зазначив “слуга народу”.

Також Крейденко звернув увагу, що цими законопроектами “Слуга народу” пропонує із 2021 року взагалі прибрати митні ставки і надати можливість усім завозити авто на однакових умовах.

Нагадаємо, у Чернівецькій області на митному посту “Вадул-Сірет” за хабарі незаконно оформлювали “євробляхи”.

“Я набрала вагу”: Надя Дорофєєва розповіла про свої комплекси із-за зайвих кілограммів
Надя Дорофєєва розповіла про те, що сильно комплексувала в дитинстві. Співачка була дуже худою і замість того, щоб полюбити себе такою, постійно мріяла про те,...
Схуднення без дієт: Розенко розповів, як скинув 30 кг
Павло Розенко, колишній віце-прем’єр-міністр України, розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. Розенко зізнався, що почав боротися із зайвою вагою ще до...
Vodafone розповів, як самостійно керувати послугами за своїм номером
Vodafone пропонує своїм абонентам сучасний сервіс USSD (Unstructured Supplementary Services Data), який дає можливість самостійно дізнатися більше корисної інформації і управляти різними послугами на своєму...
Залишилось три тижні: шокуючі подробиці про стан Анастасії Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк досі перебуває на лікуванні в клініці. Тільки вчора стало відомо, що вона перенесла важку операцію і проходить тривалий курс генної терапії. За словами...