Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ не вимагає від українського уряду підвищення пенсійного віку.

Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України   - today.ua

За словами Шмигаля, у програмі МВФ немає умов щодо здійснення структурних реформ, і жодного слова про підвищення пенсійного віку не ведеться і не може вестися.

"Там прописані структурні дії, які Україна має виконувати з МВФ або без МВФ, тому що ми рухаємося в бік цивілізованого світу. Ці умови абсолютно збігаються з тими напрямками реформ, які відбуваються в Україні і будуть відбуватися, попри кризові явища", – сказав прем'єр.

Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України

Кредит від МВФ складає 5 мільярдів доларів, які будуть виплачуватися протягом 18 місяців. Перший транш у сумі 1,9 млрд доларів очікується 6 червня. Це кредит за програмою stand by з досить спрощеними умовами, який, за словами Шмигаля, дасть Україні можливість рухатися спокійно в подоланні наслідків коронакризи. Глава Уряду зазначив, що нова програма співпраці з МВФ дасть Україні можливість отримати кредити від інших міжнародних партнерів.

Нагадаємо, народний депутат від партії "Слуга народу" Ірина Верещук нещодавно заявила, що у дежбюджеті немає грошей на підвищення пенсій українцям.

ДЖЕРЕЛОrubryka.com