Підприємець щомісяця збував фальшиві IPhone на 5 млн. гривень

У Києві підприємець ухилився від сплати податків шляхом відображення недостовірних даних в податковій звітності про обсяги доходів від продажу мобільних телефонів марки "Apple", імпортованих з Китаю та США. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Підприємець щомісяця збував фальшиві IPhone на 5 млн. гривень - today.ua

Під час обшуку за місцем роботи слідчими ДФС виявлено мобільні телефони різних моделей марки "Apple" у кількості понад 860 одиниць, запчастини у загальній кількості 959 одиниць, у тому числі спеціальне обладнання для збирання апаратів та аксесуари на загальну суму понад 6 млн. грн.

Слідством зібрані дані, які свідчать про фальсифіковане виробництво мобільних телефонів із використанням спеціального технічного обладнання та незаконно ввезених деталей до цих товарів марки "Apple".

[gallery size="full" td_select_gallery_slide="slide" ids="52003,52004,52005,52006,52007,52008,52009,52010,52011"]

Окрім того, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, підприємець свідомо занижував обсяги доходів, які складали близько 5 млн. грн. щомісячно, хоча до органів фіскальної служби подавав річні податкові декларації із недостовірними даними про отримання річного доходу на суми, що не перевищували 1 млн. грн.

Нагадаємо, в Україні може з’явитися додаток, за допомогою якого споживачі зможуть поскаржитись на неякісний товар.