Підпал будинку Гонтаревої: з'явилась реакція посольства США

З'явилась реакція Посольства США в Києві на підпал будинку колишньої глави Національного банку України Валерії Гонтаревої. Свою заяву з цього приводу посольство опублікувало на сторінці в Facebook.

Підпал будинку Гонтаревої: з'явилась реакція посольства США - today.ua

Зокрема, Посолство США розраховує на проведення термінового розслідування підпалу будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої. Американські дипломати розраховують також на залучення до відповідальності всіх винних, в тому числі - замовників.

"Ми приєднуємося до президента Зеленського та інших українських посадовців, закликаючи до термінового і ретельного розслідування підпалу будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої. Ми солідарні з українським народом і сподіваємось, що компетентні органи притягнуть до відповідальності не тільки винних у нападі на Гонтареву і погрозах їй, а й тих, хто замовив такі напади", - йдеться в повідомленні посольства.

Нагадаємо, 17 вересня ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила про підпал свого будинку в с. Гореничі під Києвом.

"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повний і остаточний свавілля! Я не знаю, куди мені звертатися", — розповіла Гонтарева.

Однією із версій загоряння дачі ексочільниці Нацбанку поліція називає підпал.