Під Запоріжжям у псевдореабілітаційному центрі незаконно утримували 80 алко- і наркозалежних

Вчора, 22 травня, у Запорізькій області викрили псевдореабілітаційний центр, де незаконно утримувались 80 алко- і наркозалежних, а також люди похилого віку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Під Запоріжжям у псевдореабілітаційному центрі незаконно утримували 80 алко- і наркозалежних - today.ua

Зазначається, що завдяки скоординованим діям співробітників прокуратури Запорізької області та поліції було проведено шість обшуків та викрито злочинну діяльність незаконного "реабілітаційного центру" закритого типу для нарко- та алкозалежних осіб.

Організатори злочинної схеми орендували будинки в Запоріжжі та Запорізькому районі, де і утримували нарко- та алкозалежних осіб, а також літніх людей, з метою отримання прибутку від їх родичів.

Всього в таких закладах утримувалось близько 80 чоловік.

Також правоохоронці встановили, що зазначений "центр" не є медичною установою, а лікуванням людей ніхто не займався: їх утримували в антисанітарних умовах, без повноцінного харчування.

За будь-які провини до утримуваних застосовувались заходи фізичного та психологічного впливу.

Як повідомляють у прокуратурі, наразі за ст. 208 КПК України затримано троє осіб, причетних до організації злочинної схеми. Продовжуються слідчі дії.

Нагадаємо, раніше виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про особливості процедури здачі аналізів на алкоголь і наркотики.