Під Радою рух “ЗупиниЛося“ зафіксував порушення ПДР Порошенком

Народний депутат Верховної Ради, лідер партії "Європейська солідарність" та п'ятий президент України Петро Порошенко порушував правила дорожнього руху під стінами парламенту.

Під Радою рух “ЗупиниЛося“ зафіксував порушення ПДР Порошенком - today.ua

Порушення ПДР лідером "Європейської солідарності" зафіксували активісти руху "ЗупиниЛося". Активісти зняли на відео, як автомобіль п'ятого президента зупинився поруч з будівлею Верховної Ради, з нього вийшов Петро Порошенко і перейшов дорогу на червоне світло. Українське законодавство передбачає за відповідне правопорушення штраф у розмірі 51 грн.

Раніше повідомлялось, що Порошенко у програмі "Рандеву" на 5-му каналі відкрив душу Яніні Соколовій, заявивши, що не боїться погроз президента України Володимира Зеленського посадити його у в’язницю.

"Я нічого не боюся. Я багато років був в опозиції. Ці хлопчики не перші, хто хотів засадити Порошенка… Нічого у них не вийде. Це буде удар, точно, в першу чергу не по Порошенку, це буде удар по українській владі і державі Україна", — відповів Порошенко на питання Яніни Соколової.

Також в цьому інтерв'ю колишній глава держави заявив, що не має відношення до розробки формули “Роттердам+” для формування ціни на вугілля для виробництва електроенергії.