Під Одесою трагічно потонула подружня пара: рятувальників на пляжі не було, швидка їхала дві години

В Одеській області біля села Лиман сталася трагедія на місцевому пляжі. Подружня пара потонула напередодні 20-річчя свого шлюбу. Причиною трагедії стало небезпечна течія. Так як рятувальників на пляжі не виявилося, подружжя врятувати не вдалося.

Під Одесою трагічно потонула подружня пара: рятувальників на пляжі не було, швидка їхала дві години - today.ua

Тамара і Сергій В. на початку серпня вирушили на відпочинок з кумами на курорт "Катранка" під Одесою. Жінка довго не могла вибратися у відпустку і ось напередодні ювілею спільного життя зі своїм чоловіком, їй це вдалося. Тамара працювала у великій міжнародній косметичної компанії на складі під Києвом, а її чоловік займався установкою вікон. 5 серпня, у день, коли Тамара і Сергій повинні були відзначати 20-річчя спільного життя, їх родичам повідомили страшну новину. І чоловіка, і жінки не стало в один день. Напередодні, 4 серпня, вони потонули в морі.

За словами очевидців, у той день дув сильний вітер і море штормило. Однак, жінка все одно вирішила поплавати в морі. Ближче до берега плескалися діти.

"Вона посміхалася і була щаслива. У мене промайнула думка: так далеко від берега і сама, не боїться", - розповів свідок трагедії Олексій Левченко.

Пізніше в воду зайшли чоловік і кум Тамари. Очевидець розповідає, що буквально за лічені хвилини у нього на очах пропав один чоловік, потім - жінка, ще один чоловік виплив на спині. Тіло жінки трохи пізніше також винесло на берег. Під Одесою трагічно потонула подружня пара: рятувальників на пляжі не було, швидка їхала дві години На березі не виявилося рятувальників, медпункт не працював. Люди на пляжі почали намагатися надати жінці першу медичну допомогу. Швидка приїхала лише через дві години. Жінку забрали до лікарні, але лікарі виявилися безсилі. Через 23 години вона померла.

У подружжя залишилися двоє синів - 19 і 17 років. Їх опікуном буде бабуся.

Раніше повідомлялося про трагедію, яка сталася на пляжі в Залізному Порту. У морі потонула 3-річна дівчинка , яку недогледіла бабуся.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com