На Київщині застрелили депутата

У Фастові Київської області був застрелений 42-річний депутат Фастівської райради та директор фермерського господарства Олег Коломієць.

На Київщині застрелили депутата - today.ua

Депутат був застрелений на ґанку 9-поверхового будинку по вул. Садова, де він проживав. В його квартиру на першому поверсі був окремий вхід. Подія сталася в ніч на 14 квітня.

Згідно з інформацією джерел, вбивця один раз вистрілив Коломійцю в серці і три рази в живіт. На місці події були виявлені пістолетні гільзи, кілер втік.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Всі обставини події встановлюються. Версії вбивства поліція не розголошує.

Зазначається, що раніше у загиблого виникали конфліктні ситуації. У нього залишилася дружина, двоє синів і дочка.

Згідно декларації за 2018 рік, на Олега Коломійця та його дружину Наталю оформлено п'ять приватних житлових будинків в місті Фастів і селах Михайлівка, Фастовець і Веприк, а також ряд земельних ділянок.

На сім'ю чиновника також записана сільськогосподарська техніка: трактори, вантажівки, комбайни. Фермерське господарство "Тризуб", директором якого був Коломієць, розташоване в с. Веприк. Також чоловік був співзасновником ТОВ "Агродім Фортуна", в якому мав третину.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua