Переможниця “Танців з зірками” розповіла, як поєднує кар’єру і особисте життя

1130
Переможниця "Танців з зірками" розповіла, як поєднує кар'єру і особисте життя - today.ua

Відомий український хореограф і переможниця п’ятого сезону шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова розповіла своїм підписникам в Instagram, як зберегти баланс між кар’єрою та особистим життям.

Напередодні вона взяла участь у Elle Active Forum в Харкові, де виступало багато успішних українських жінок, які ділилися своїм життєвим досвідом. У свою чергу, Ілона впевнена, що найважливіше у цьому питанні – це розставити пріоритети, і тоді успіх буде забезпечено.

“…Я в черговий раз переконалася, що немає тієї ідеальної таблетки, яка б на мить вирівняла цей баланс, розставила пріоритети і привела до успіху! Кожна жінка намагається знайти свій баланс, поєднати фею і попелюшку, бути завжди на висоті в роботі і в теж час бути турботливою мамою, яка читає казки на ніч, бути люблячою дружиною, яка надихає свого Чоловіка на подвиги і в той же час тримає його «під каблуком»!”, – написала хореограф.

За її словами, існує кілька способів об’єднати свої бажання зі своїми можливостями:

  • частіше прислухатися до себе;
  • не йти на поводу страху;
  • твоє “Я” безпосередньо залежить від твого оточення;
  • чоловік-це людина, з якою потрібно говорити про все, а головне визнати, що тобі потрібна його допомога і підтримка;
  • директор на роботі, але дружина і мама вдома;
  • мама не на кількість годин, а на якість часу, проведеного з дитиною;
  • вкладай в себе і отримувати дивіденди стане приємніше;
  • навчися говорити “НІ”;
  • обов’язково відпочивати і перезавантажуватися;
  • мріяти і працювати і тоді все буде “GOOD”.

У коментарях до публікації підписники Ілони Гвоздьової подякували їй за поради і поділилися своїм досвідом, чи вдається їм поєднувати кар’єру і сім’ю.

“Хочете сказати, що якщо не склалося особисте життя, за різних ситуацій, не будемо конкретизувати, то потрібно опустити руки, впасти духом і не робити кар’єру?! Так людина замкнеться в собі і його особистого життя вже ніколи й не буде!”, “Сім’я – це щастя. Колеги постаріють підуть до своїх родин до дітей, онуків. А ви одна з фото і спогадами. Треба знайти цю середину”, ” Не треба тримати чоловіка “під каблуком”! Навіщо? Бажаю вам щастя, Ілоночка!!!”, “Спасибі за свою формулу!”, “Жінка повинна працювати в задоволення, а не для утримання сім’ї! Не відбирайте цю роль у чоловіка”, – прокоментували фоловери.

Today.ua повідомляв, що хореограф і суддя проекту “Танці з зірками” Влад Яма жартівливо привітав підписників з початком весни.

загрузка...