Пенсії та субсидії виплачуватимуть одночасно, – Рева

1438
Пенсії та субсидії виплачуватимуть одночасно, – Рева - today.ua
Фото:24tv.ua

З 1 березня пенсіонери почнуть отримувати субсидії одночасно з пенсією. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів.

Такі зміни пов’язані з запуском процесу монетизації субсидій, який розпочався з 1 січня.

“Субсидія в результаті всіх цих змін стає соціальною виплатою. Вона платиться місяць у місяць, день у день. Ці всі зміни, відповідно, в нормативні документи вже вносяться. Таким чином, із 1 березня період виплати синхронізується із періодом виплати пенсій і, відповідно, люди отримуватимуть ці кошти одночасно з пенсією”, – сказав міністр.

Він зазначив, що субсидії вже призначені, й завдання полягає в тому, щоб їх виплатити. Серед тих, хто отримує субсидії, – 75% пенсіонерів.

“Відповідно, вони сьогодні отримують пенсію частково через банки, частково – через «Укрпошту». Напрошується висновок сам собою – виплачувати ці кошти безпосередньо підприємствам або на рахунки людей, які вже сьогодні отримують пенсію – це суто технічне питання, нормальне, який не потребує серйозних зусиль», – розповів Рева.

На сьогоднішній день в Україні налічується понад 4 млн сімей, які отримують субсидії.

Як повідомлялося, українці, які оформили субсидії ще у жовтні 2018 року, з березня 2019-го почнуть отримувати виплати від держави в готівковому варіанті через відділення “Укрпошти” та “Ощадбанку”.

Нагадаємо, монетизація субсидій відбуватиметься у три етапи.

загрузка...