Парубій визначився, коли ВР розгляне дату інавгурації Зеленського

Питання про призначення дати прийняття присяги новообраним президентом Володимиром Зеленським парламент розгляне під час пленарного засідання у четвер, 16 травня.

Парубій визначився, коли ВР розгляне дату інавгурації Зеленського - today.ua
Фото: fb/andriy.parubiy

Про це під час пленарного засідання Верховної Ради в середу, 15 травня, повідомив спікер Андрій Парубій.

За його словами, завтра, після засідання регламентного комітету, який повинен винести відповідне рішення за наявними шістьма постановами про інавгурацію Володимира Зеленського, народні депутати будуть розглядати питання щодо інавгурації першим.

У зв'язку з цим він запропонував членам правоохоронного комітету сьогодні розпочати розглядати законопроект про діяльності Державного бюро розслідувань, щоб завтра завершити розгляд голосуванням за документ, після чого одразу розглянути питання про призначення на посаду глави держави.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський висловив своє невдоволення тим, що на своєму засіданні у вівторок, 14 травня, Верховна Рада не призначила дату інавгурації глави держави.

Нагадаємо також, що у понеділок, 13 травня, глава парламенту Андрій Парубій повідомив, що Верховна Рада призначить дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на поточному тижні, не уточнивши, в який саме день відбудеться голосування. Скажімо, 14 травня Верховна Рада повинна була розглядати низку питань з блоку паливно-енергетичної політики, а також блок питань місцевого самоврядування та сфери освіти.

У суботу, 4 травня, під час зустрічі зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм та головами депутатських фракцій, новообраний президент України Володимир Зеленський наполягав, що його інавгурація має відбутися саме 19 травня.

ДЖЕРЕЛОІнтерфакс